Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Японська компанія Synspective уклала угоду про запуск свого третього супутника SAR «StriX-β» на російській ракеті «Союз-2»

16 вересня компанія Synspective Inc., постачальник супутникових даних та аналітичних рішень на основі інформації від супутників-радарів із синтезованою апертурою (Synthetic Aperture Radar, SAR), оголосила про укладання угоди з німецьким постачальником пускових послуг Exolaunch про запуск свого третього демонстраційного супутника SAR «StriX-1» з космодрому «Східний» на ракет-носії «Союз-2» у середині 2022 року.

Зазначена угода укладена після підписання угоди про запуск другого демонстраційного супутника SAR «StriX-β» компанії Synspective, який на даний час готується до запуску з космодрому «Східний» наприкінці цього року.

Strix-1 – третій супутник супутникового угруповання з 30 SAR-супутників, яке компанія Synspective планує розгорнути до кінця 2020-х років (перший супутник, Strix-α, був виведений на орбіту 15.12.2020 ракетою Electron компанії Rocket Lab).

Це угруповання на низькій навколоземній орбіті буде здатне спостерігати за місцями катастроф у будь-якій точці світу через 2 години (з розгортанням перших 6 супутників до 2023 року – через 24 годин).

Довідково: 16 лютого Synspective Inc. оголосила про отримання зображення зі свого першого супутника-радара SAR StriX-α. Це стало першим японським комерційним космічним SAR-зображенням, отриманим приватною компанією.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України