Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Канадська компанія MDA уклала контракт у рамках підготовки до марсіанської місії Японського агентства з аерокосмічних досліджень

Компанія MDA Ltd. уклала контракт з японською корпорацією MELCO (Mitsubishi Electric Corporation) на постачання обладнання для місії Японського агентства з аерокосмічних досліджень (JAXA) з дослідження Марсіанських супутників (Martian Moons eXploration, MMX).

MDA має поставити два пристрої: лазерний далекомір (laser range finder, LRF) та висотомір (engineering development unit, EDU).

Запланована на 2024 рік місія MMX полягає у подорожі до Марсу і дослідженні двох супутників Червоної планети: Фобосу і Деймосу. Приблизно через рік після старту з Землі космічний корабель має вийти на орбіту Марса, а потім на орбіту Фобоса.

Виріб LRF виробництва компанії MDA буде використовуватися як висотомір і забезпечить вимірювання дальності планетарного зонда з метою його безпечного наближення та посадки на Фобос. Після виконання місії на Фобосі та збору зразків космічний корабель повернеться на Землю.

В результаті цієї місії JAXA сподівається з’ясувати походження марсіанських супутників та процес утворення планет у Сонячній системі; уточнити процес еволюції марсіанської сфери (Марс, Фобос, Деймос); створити технологію польотів між Землею та Марсом; розробити передові методи видобутку зразків на небесних тілах; встановити оптимальні технології зв’язку за допомогою нещодавно створеної наземної станції.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України