Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Президент Тайваню: «Тайвань має зайняти стратегічне місце в ланцюжку поставок космічної промисловості»

14 вересня Президент Тайваню Цай Інг-вен (Tsai Ing-wen) заявила, що країна «повинна забезпечити стратегічне положення в ланцюжку поставок космічної галузі», використовуючи свою конкурентну перевагу в напівпровідниковій та точній техніці. З цією метою лідер Тайваню закликала до співпраці між урядом, приватним сектором та науковими колами, щоб якнайшвидше запустити «місцеву групу, що займається виробництвом супутників та обладнання наземних станцій».

Президент заявила це під час візиту до Національної космічної організації (NPSO), державного розробника космічних технологій, у науковому парку Сіньчу, повідомляють Taiwan News та інші місцеві ЗМІ.

Вона сказала, що для Тайваню важливо знайти «нішу (у ланцюжку поставок), що має стратегічне значення», і уряд підтримає цей крок юридично та фінансово, посилаючись на нове законодавство щодо освоєння космосу, прийняте у травні, та на бюджет у 25,1 млрд тайванських доларів ($ 906 млн), який уряд виділив для інвестування у місцевий космічний сектор до 2028 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України