Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Японська компанія Astroscale розширює діяльність у Франції та укладає контракт з Французьким національним космічним агентством

19 червня японська компанія Astroscale Holdings Inc. (Astroscale), лідер ринку супутникового обслуговування та довгострокової стабільності на всіх орбітах, оголосила про відкриття дочірньої компанії Astroscale France SAS (Astroscale France) і укладання контракту з Французьким національним космічним агентством (Centre National D’Etudes Spatiales, CNES).

«Розширення Astroscale у Франції та партнерство зі CNES знаменують собою важливий крок на шляху до створення безпечного і стійкого космічного середовища та є свідченням інвестицій Франції в космічну стійкість, – сказав Нобу Окада (Nobu Okada), засновник і генеральний директор Astroscale. – Поєднання лідерства Astroscale в обслуговуванні на орбіті з визнаною космічною спадщиною CNES посилює роль Франції як світового лідера в політиці сталого розвитку космосу та інноваційних технологіях».

Контракт, який має бути підписаний 20 червня на Паризькому авіасалоні в Ле-Бурже, формалізує партнерство між компанією Astroscale France і CNES, яке включає фінансоване дослідження для активного видалення уламків французького космічного сміття. Конкретні уламки будуть визначені на початку 2024 року.

«Це партнерство з Astroscale узгоджується з нашими цілями щодо забезпечення довгострокової космічної стійкості та зміцнення лідерства Франції в космічному секторі, – сказав Філіп Батіст (Philippe Baptiste), президент CNES. – Ми раді профінансувати це дослідження і разом будемо розвивати інновації, сприяти міжнародній співпраці та активно сприяти збереженню нашого космічного середовища».

Компанія Astroscale France зареєстрована в Парижі та незабаром створить місце для більших об’єктів, а також призначить керуючого директора та оголосить інших ключових співробітників.

Компанія Astroscale розширює свою міжнародну присутність, щоб задовольнити потреби клієнтів, і зараз налічує приблизно 450 членів команди. Astroscale France є останнім доповненням до відкриття та модернізації нових об’єктів по всьому світу, зокрема у Великій Британії, США, Ізраїлі та у штаб-квартирі компанії в Токіо.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України