Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Турецька компанія Hello Space успішно запустила найменший у світі супутник передачі даних «Інтернету речей»

Заснована у травні 2022 року компанія-стартап Hello Space, перша у Туреччині приватна ініціатива мобільного супутникового зв’язку, успішно запустила свій перший тестовий кишеньковий супутник Istanbul у рамках місії Transporter-8 компанії SpaceX 12 червня.

Супутник Istanbul, виготовлений у стандарті pocket qube розміром 5 см х 5 см х 5 см, є першим турецьким супутником, який може поміститися на долоні.

Запуск супутника Istanbul знаменує собою початок реалізації планів Hello Space з розгортання кишенькової супутникової мережі в космосі, що забезпечить безперебійну передачу даних «Інтернету речей» (IoT).

Виробництво супутника Istanbul, включаючи програмне та апаратне забезпечення, було завершено всього за 13 місяці, що є значно коротшим терміном порівняно з традиційним виробництвом супутників.

Hello Space прагне стати глобальною компанією, яка пропонує наскрізні вузькосмугові послуги передачі даних у таких секторах, як логістика, сільське господарство та виробництво у віддалених районах з низькою щільністю заселення.

Після запуска Istanbul компанія Hello Space планує запустити ще чотири тестові супутники в рамках розгортання свого угруповання.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України