Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

В ОАЕ анонсовано комерційну космічну програму ДЗЗ

17 травня дві приватні компанії Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) — Bayanat, постачальник геопросторових рішень на основі штучного інтелекту, та Al Yah Satellite Communications Company (Yahsat), постачальник супутникових рішень, — оголосили про комплексну космічну програму, спрямовану на створення національних можливості супутникового дистанційного зондування та спостереження Землі (EO) в ОАЕ для комерційного використання бізнес-можливостей на місцевому та глобальному ринку EO.

Програма передбачає розширене партнерство зазначених компаній з фінською компанією ICEYE, провідним виробником супутників SAR.

Зазначена програма містить плани з розробки та розгортання угруповання щонайменше п’яти супутників SAR на низькій навколоземній орбіті (LEO) для забезпечення послідовного потоку даних.

Програма є кроком до формування космічної екосистеми в ОАЕ, включаючи розвиток можливостей виробництва супутників у країні. Це забезпечить низку стратегічних переваг для нації, включаючи доступ до суверенного збору даних SAR, підвищення конфіденційності даних і подальшого розвитку потенціалу країни для дослідження космосу. Крім того, програма сприятиме співпраці між життєво важливими стратегічними гравцями в космічній екосистемі ОАЕ, посилить позиції ОАЕ в космічних технологіях і відкриє нові можливості для компаній Bayanat, Yahsat і майбутніх зусиль країни з дослідження космосу.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України