Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ULA не отримає двигуни BE-4 для ракети Vulcan Centaur до початку 2022 року

3 грудня генеральний директор компанії ULA Торі Бруно заявив, що компанія Blue Origin проводить «останнє випробування» двигунів BE-4 для нової ракети Vulcan Centaur.

Постійні затримки Blue Origin у розробці та виробництві двигунів BE-4 не дозволяють спрогнозувати, коли ULA нарешті отримає два двигуни, необхідні для першого польоту своєї ракети Vulcan.

Раніше Е.Бруно заявляв, що очікує двигуни наприкінці 2021 року, але 3 грудня він підтвердив, що BE-4 прибудуть лише на початку 2022 року. Також він повідомив, що ракета Vulcan здійснить дві місії до кінця року.

Розклад Vulcan викликає занепокоєння в програмі космічних запусків в інтересах національної безпеки (National Security Space Launch program, NSSL), оскільки планується, що ракета розробляється для заміни ракети Atlas 5, яку Міністерство оборони не зможе продовжувати використовувати після 2022 року, оскільки використовує двигуни російського виробництва РД-180.

Vulcan має здійснити два успішні запуски, перш ніж він може бути сертифікований для місій NSSL. ULA повідомила, що планує отримати сертифікацію Vulcan до 2023 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України