Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Уельс представив нову стратегію розвитку космічної галузі

22 лютого уряд Уельсу (адміністративно-політична частина Великої Британії) представив нову космічну стратегію «Уельс – стійка космічна держава. Рекомендації з розвитку космічного сектору Уельсу» (Wales: a sustainable space nation. Recommends how to grow the Welsh space sector).

Міністр економіки Уельсу Воан Гетинг (Vaughan Gething), представляючи документ, відмітив: «Нова стратегія, яка запускається сьогодні, представляє собою план того, як Уельс використає потенціал цього швидкозростаючого сектора та побудує космічну екосистему з високооплачуваними висококваліфікованими робочими місцями. Цей захоплюючий сектор також відкриває новий фронт у боротьбі зі зміною клімату та ідеально узгоджується з нашим зосередженням на екологічно чистій енергетиці та більш широкому екологічному порядку денному».

Нова стратегія передбачає розвиток космічної галузі в Уельсі з метою отримання £ 2 млрд ($ 2,7 млрд) річного доходу до 2030 року. Вона розглядає наявні та перспективні напрямки: розгортання пускових майданчиків (в тому числі на морських платформах), виробництво супутників ДЗЗ (в тому числі багаторазових), розвиток нових супутникових технологій пошуку води на інших планетах, виготовлення та випробування нових екологічно чистих силових установок тощо.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України