Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У США проведено випробування ракети ПРО

12 вересня компанія Raytheon Missiles & Defense повідомила про проведення у партнерстві з Агентством протиракетної оборони (Missile Defense Agency, MDA) та компанією Boeing випробування вдосконаленої ракети-перехоплювача ПРО наземного базування (Ground Based Interceptor, GBI) з бази Космічних сил США «Ванденберг».

Метою випробування було перевірити здатність ракети досягати космосу з використанням лише двох ступенів замість стандартних трьох. За заявою компанії, це дозволяє скоротити час на підготовку запуску засобу ураження.

Під час випробувань був запущений макет заатмосферного перехоплювача (Exoatmospheric Kill Vehicle, EKV).

«Мета протиракетної оборони – створити якомога більше можливостей для перехоплення загроз», – сказав Скотт Олександр, виконавчий директор компанії Raytheon Missiles & Defense з ПРО. «Проведений тест доводить, що розширення вікна реагування можливе, що дає нашим військовим більше часу для реагування».

На даний час ракета EKV захищає США від балістичних ракет далекої дії, перехоплюючи боєголовки на стадії польоту в космосі. За допомогою різноманітних датчиків бортовий комп’ютер визначає та відстежує цілі. EKV направляється на цілі за допомогою рульових двигунів та усуває загрозу силою кінетичного удару.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України