Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Північна Корея провела випробування «крилатої ракети дальнього радіусу дії»

13 вересня державні ЗМІ Північної Кореї повідомили про проведення минулими вихідними випробування нової «крилатої ракети далекого радіусу дії».

За оцінкою аналітиків, така зброя буде значним прогресом у збройних технологіях Північної Кореї, яка зможе подолати системи оборони та доставити боєголовку на територію Південній Кореї або Японії – держав-союзників США.

За офіційним повідомленням Корейського центрального інформаційного агентства (KCNA,), тестові запуски відбулися 11 та 12 вересня.

За даними KCNA, ракети пролетіли 1 500 км (бл. 930 миль) за дві години та вразили визначені цілі. Траєкторії польотів ракет проходили над Північною Кореєю та її територіальними водами.

У звіті ракета називається «стратегічною зброєю великого значення», додається, що випробування пройшли успішно, і тепер у Північної Кореї є «ще один ефективний засіб стримування» проти «ворожих сил».

Північна Корея перебуває під міжнародними санкціями за програму розробки ядерної зброї та балістичних ракет, які, за її словами, їй потрібні для захисту від вторгнення США. Але Пхеньяну не заборонено розробляти крилаті ракети, які він вже випробовував раніше.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України