Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Пентагон запитує промисловість щодо ядерних двигунів для супутників

9 вересня Управління оборонних інновацій (Defence Innovation Unit) Міністерства оборони США оприлюднило запит до промисловості стосовно можливості виробництва ядерних двигунів для управління космічними апаратами, звільняючи їх від обмежень щодо недостатньої енергії існуючих рухових систем на електричній та сонячній енергії.

На даний час ці традиційні системи відповідають вимогам. Як тільки супутники досягають передбачуваної орбіти, вони не мають потреби активного руху. Рухові системи зазвичай використовуються для коригування позицій супутників, коли вони відхиляються від призначеного положення або для уникнення зіткнень, при цьому іноді транспортуючи ці супутники на нові орбіти для продовження місій.

Однак майбутні військові космічні операції США можуть вимагати набагато більшої маневреності та потужності. Майбутнім американським місіям знадобиться більше електроенергії, щоб частіше змінювати орбіти, переносити інші об’єкти на нові орбіти та працювати за межами орбіти Землі.

МО США потребує «легких, портативних та довготривалих джерел живлення, які можуть підтримувати рушійну та стаціонарну потужність для зондування та зв’язку на малих та середніх космічних апаратах», – йдеться у запиті. Пропозиції очікуються до 23 вересня.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України