Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Комерційна місія компанії Virgin Galactic з італійськими ВПС затримується

10 вересня компанія Virgin Galactic повідомила, що наступна місія суборбітального літака SpaceShipTwo під назвою Unity 23 затримується через необхідність перевірити потенційну проблему, яка, за словами компанії, не пов’язана з поточним розслідуванням Федеральної авіаційної адміністрації США (FAA).

Компанія заявила, що сторонній постачальник, якого вона не назвала, повідомив компанію про потенційний виробничий дефект компонента системи керування польотом літака. Virgin заявила, що проводить необхідні перевірки, щоб визначити, чи потрібно підозрюваний компонент відремонтувати або замінити.

Virgin Galactic заявила, що на даний час запланований термін місії Unity 23 – це середина жовтня. Раніше компанія заявляла, що місія відбудеться наприкінці вересня або на початку жовтня. Літак SpaceShipTwo має доставити на межу космосу трьох членів екіпажу: двох службовців італійських ВПС і одного співробітника Національної дослідницької ради Італії.

FAA відкрила розслідування після того, як 11 липня літак SpaceShipTwo, на якому здійснив політ власник компанії мільярдер Річард Бренсон, відхилився від курсу. Літак збився з курсу на 1 хвилину і 41 секунду. Минулого тижня відомство заборонило польоти SpaceShipTwo до тих пір, поки не буде затверджений остаточний звіт про подію або не буде прийнято рішення, що пов’язані з інцидентом проблеми не загрожують суспільній безпеці.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України