Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У США опубліковано новий Список критичних і нових технологій, до якого включено гіперзвук та спрямовану енергію

8 лютого Національною радою США з науки і технологій (National Science And Technology Council) та її підкомітетом з критичних і нових технологій (Fast Track Action Subcommittee on Critical and Emerging Technologies) був опублікований оновлений Список критичних і нових технологій (CET).

До Списку критично важливих і нових технологій додано п’ять нових технологічних областей, включаючи гіперзвукові можливості, спрямовану енергію, виробництво та зберігання відновлюваної енергії, ядерну енергетику та фінансові технології.

Оновлення слідує і чітко відображає ключові технології, включені у нове науково-технічне бачення МО США, яке було затверджено 1 лютого заступником міністра оборони з досліджень та інженерії Хайді Шю (Heidi Shyu).

Це також сталось через кілька днів після проведення у Пентагоні наради з керівниками оборонної промисловості, на якій обговорювалась важливість швидкого переходу до польових гіперзвукових технологій.

У звіті зазначається, що список CET не є стратегією, але визначатиме майбутню стратегію технологічної конкурентоспроможності та національної безпеки США. Він також служить ресурсом для «сприяння технологічному лідерству США» та для співпраці з міжнародними союзниками.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України