Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Стартап Rhea Space Activity розробляє «приладову панель розвідки навколомісячного простору» для ВПС США

Військово-повітряні сили США продовжили контракт на дослідження зі стартапом Rhea Space Activity (RSA) на розробку програмного засобу для моніторингу і прогнозування траєкторії супутників в навколомісячному просторі. У минулому році стартап отримав контракт на створення «приладової панелі розвідки навколомісячного простору» (lunar intelligence dashboard) та на цьому тижні отримав контракт вартістю $ 697 000 для продовження цієї роботи.

Система допоможе військовим передбачати траєкторію космічних апаратів, які в недалекому майбутньому можуть бути розгорнуті в навколомісячному просторі та потенційно загрожувати американським супутникам на геостаціонарній навколоземній орбіті.

RSA працює над цим проєктом спільно з університетом Пердью та компанією Saber Astronautics. Дослідники університету Пердью під час першого етапу проєкту змогли нанести на карту траєкторію з кількома петлями, яка перетворюється на ретроградну орбіту. Sabre Astronautics розробляє програмне забезпечення для візуалізації космічного середовища, яке використовується для розробки приладової панелі.

Окремо від проєкту приладової панелі розвідки навколомісячного простору, RSA розробляє супутник, який можна було б розгорнути на цій ретроградній орбіті для спостереження за циліндричною та геостаціонарною орбітами.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України