Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Першу приватну космічну станцію планується створити до 2027 року

Перша приватна орбітальна космічна станція може бути створена до 2027 року. Відповідну заяву опубліковано 21 жовтня на сайті американської корпорації Lockheed Martin.

Очікується, що над проєктом станції Lockheed Martin буде працювати спільно з приватними американськими компаніями Nanoracks і Voyager Space у співпраці з Національним управлінням США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA).

Проєкт, що отримав назву Starlab («Зоряна лабораторія»), ставить за мету «проведення важливих наукових досліджень, стимулювання виробництва і підтримку американської присутності на низькій навколоземній орбіті». «Очікується, що початкової готовності до експлуатації Starlab вдасться досягти до 2027 року», – вказується в документі.

Планується, що станція буде складатися з розкладного житлового модуля, стикувального модуля, рухового відсіку, роботизованого маніпулятора і лабораторії. На станції на тривалій основі зможуть розміщуватися чотири астронавти. Крім того, Starlab зможе приймати космічних туристів і брати участь в реалізації тих чи інших комерційних і бізнес-проєктів.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України