Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Сьомий кластер супутників HawkEye 360 розпочав роботув рекордно короткі терміни

8 червня HawkEye 360 Inc., провідна оборонна технологічна компанія з космічних радіочастотних (РЧ) даних і аналітики, оголосила про початок роботи своїх супутників Cluster 7. Ця остання трійка супутників досягла початкової експлуатаційної готовності в рекордно короткий час після успішного запуску на орбіту 15 квітня 2023 року. Нова штирова антена 300 МГц забезпечує краще покриття в діапазоні 270 МГц – 330 МГц, сприяючи більш надійному збиранню даних. Угруповання, що швидко зростає, може збирати дані до 24 разів на день – не рідше одного разу на годину – в регіоні, що становить інтерес, дозволяючи HawkEye 360 пропонувати найоперативніші, ефективні та найширші комерційні радіочастотні дані та покриття на ринку.

«З появою нашого сьомого супутникового кластера HawkEye 360 демонструє глибокий вплив, який комерційний космос може мати на національну оборону та глобальну безпеку, і водночас дозволяє нам розкривати безпрецедентну інформацію про людську діяльність і поведінку, – сказав головний операційний директор HawkEye 360 Роб Рейнхарт (Rob Rainhart). – Наша співпраця з урядом США та союзними країнами по всьому світу відіграє ключову роль у створенні безпечнішої планети, включаючи захист Близького Сходу та Індо-Тихоокеанського регіону».

HawkEye 360 керує угрупованням з 21 супутника, які виявляють і характеризують радіочастотні сигнали від широкого спектру випромінювачів, що використовуються для зв’язку, навігації та безпеки, а також визначають їхнє географічне розташування. HawkEye 360 визначила геолокацію понад 200 мільйонів радіочастотних сигналів, забезпечуючи ситуаційну обізнаність для низки видів діяльності, включаючи радіолокаційну активність раннього попередження, військову діяльність, незаконний вилов риби, незаконний видобуток корисних копалин та індикатори перешкод GPS.

«Оскільки геополітична напруженість продовжує зростати в усьому світі, сьомий кластер розширює та вдосконалює збирання даних у діапазоні частот 30 МГц – 18 ГГц, щоб задовольнити зростаючий попит, – сказав головний спеціаліст із розвитку HawkEye 360 Алекс Фокс (Alex Fox). – Завдяки цьому останньому супутниковому кластеру, що працює на полярній орбіті, HawkEye 360 ще більше покращить глобальну радіочастотну ситуаційну обізнаність, яку ми надаємо нашим клієнтам».

HawkEye 360 продовжить розширювати угруповання, щоб задовольнити зростаючі потреби клієнтів у радіочастотній розвідці, маючи на меті розгорнути на орбіті загалом 60 супутників (20 кластерів по три) у 2025 році. HawkEye 360 передбачає запуск двох додаткових кластерів у 4 кварталі 2023 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України