Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія SAIC розробить для Агентства космічного розвитку систему управління космічними бойовими операціями

8 червня компанія Science Applications International Corp. (SAIC) повідомила про те, що була обрана для отримання контракту вартістю $ 64 млн від Агентства космічного розвитку (SDA) МО США на розробку, впровадження та підтримку фабрики прикладних програм (Application Factory) Battle Management Command, Control and Communications (BMC3) для супутникового угруповання агентства на низькій навколоземній орбіті під назвою Proliferated Warfighter Space Architecture (PWSA).

«Компонент BMC3 PWSA є трансформаційним для Міністерства оборони та країни, – сказав Майкл Ларуш, президент Сектору національної безпеки та космосу SAIC. – SDA довіряє SAIC реалізацію інноваційного підходу, який поєднує управління та контроль, безпечну інтеграцію хмарних і космічних систем для задоволення критично важливих потреб військових».

BMC3 Application Factory – це хмарне рішення, яке доставлятиме програмне забезпечення за допомогою процесу DevSecOps на угруповання із сотень супутників на низькій навколоземній орбіті. Програмне забезпечення BMC3 забезпечуватиме автоматизоване управління бойовими діями в космосі за допомогою систем командування та управління, обробки та розповсюдження даних у рамках місій з урахуванням фактору часу. Здатність BMC3 Application Factory швидко тестувати та інтегрувати вдосконалені програмні можливості орбітальних засобів допоможе Космічним силам США адаптуватися до мінливих загроз та потреб.

Завдяки цьому контракту SAIC об’єднає системи управління та контролю, програмне забезпечення, кібернетичні, хмарні та інженерні рішення. Як інтегратор BMC3, SAIC забезпечить супутникове угруповання PWSA, важливий компонент стратегії об’єднаного комбінованого управління та контролю (JADC2) МО США. Угруповання PWSA забезпечить повсюдну передачу даних та прискорить прийняття рішень. Це забезпечить можливість швидкої адаптації орбітальних активів SDA, створених декількома постачальниками, до мінливих загроз і потреб військових. SAIC також розробить безпечний взаємосумісний проміжний рівень, який забезпечить роботу прикладних програм BMC3 на обладнанні різних супутникових провайдерів, забезпечуючи координацію в реальному часі в рамках PWSA.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України