Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

«Роскосмос» на російсько-африканському форумі планує розширити співпрацю з африканськими країнами у космічній галузі

Російська державна космічна корпорація «Роскосмос» оголосила про плани підписати угоду про співпрацю з африканськими країнами під час російсько-африканського економіко-гуманітарного форуму в Санкт-Петербурзі, який планується 27-28 липня.

Нещодавно, 25 червня, «Роскосмос» відправив делегацію на чолі з генеральним директором Юрієм Борисовим до Єгипту, де вони поспілкувалися з головою Єгипетського космічного агентства доктором Шерифом Седкі (Dr Sherif Sedky). Обговорення торкалося співпраці в космосі, включаючи виробництво та запуск супутників, розробку пілотованих програм та наземну космічну інфраструктуру.

Ю. Борисов підкреслив давні зв’язки між рф та Єгиптом, висловивши оптимізм щодо потенціалу їх подальшого розвитку. Готуючись до російсько-африканського форуму, обидва агентства домовилися розробити всеосяжну угоду, яка охоплюватиме широкий спектр можливої співпраці в космічному секторі.

Д-р Седкі підкреслив, що співпраця з «Роскосмосом» буде довгостроковою, підкресливши потенціал для постійного партнерства та спільних ініціатив.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України