Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Російська гіперзвукова ракета «Циркон» вразила морську ціль під час випробувального запуску в Білому морі

18 листопада МО РФ повідомило про проведення випробувального пуску гіперзвукової ракети «Циркон» з фрегата Північного флоту «Адмірал Горшков». Ракета вразила морську ціль у Білому морі.

«Дані технічного контролю свідчать, що політ гіперзвукової ракети відповідав заданим параметрам. Ціль була знищена прямим попаданням. Північний флот залучив надводні кораблі та морську авіацію для забезпечення випробувальних стрільб і закриття району», – повідомили в міністерстві.

Раніше повідомлялось, що державні випробування гіперзвукової ракети «Циркон» почнуться в листопаді і триватимуть у грудні. Загалом заплановано п’ять випробувальних пусків по морським і прибережним цілям. 24 серпня 2021 року на Міжнародній виставці озброєнь «Армія-2021» було підписано контракт на постачання гіперзвукових ракет «Циркон» російським військам.

Довідково: 4 жовтня МО РФ повідомляло про два випробувальні пуски ракети «Циркон» з підводного човна проекту 885 «Северодвинськ» з акваторії Білого моря по умовній цілі в Баренцевому морі. Одна ракета була запущена з надводної позиції, а друга – коли підводний човен перебував під водою на глибині 40 м. За заявою МО РФ, цілі випробувань були досягнуті.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України