Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повністю цифрове корисне навантаження компанії SatixFy із стрибкоподібним переналаштуванням променя успішно запущено на супутнику JoeySat компанії OneWeb

Ізраїльська компанія SatixFy Communications Ltd. («SatixFy»), лідер у галузі систем супутникового зв’язку наступного покоління на базі чіпсетів власної розробки, 22 травня оголосила про успішне розгортання на орбіті супутника JoeySat компанії OneWeb, який було запущено на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX з бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії 20 травня.

Цей передовий широкосмуговий супутник, призначений для забезпечення високошвидкісного підключення до Інтернету в будь-якій точці Землі, отримав назву «JoeySat» на честь дитинчати кенгуру за його здатність швидко переключатися між променями. Супутник може дистанційно спрямовувати та підсилювати свої промені, щоб зосередити покриття на певних місцях, наприклад, у районах із високим рівнем використання, де мережа не може впоратися із попитом. Його повністю цифрове корисне навантаження зі стрибкоподібним переналаштуванням променя та управлінням променем, надане компанією SatixFy, може перемикати пропускну здатність супутника між різними місцями на Землі до 1000 разів на секунду та регулювати потужність сигналів зв’язку відповідно до потреб. Це дозволить JoeySat в режимі реального часу реагувати на сплески комерційних потреб у високоякісному з’єднанні з малою затримкою або під час надзвичайних ситуацій, таких як стихійні лиха, зі швидким розгортанням міні-концентраторів 5G, підключених до мережі зв’язку OneWeb.

Космічним агентством Великої Британії було виділено грант у розмірі € 32 млн стерлінгів на розробку супутника у рамках проєкту Sunrise Partnership між Європейським космічним агентством і телекомунікаційним оператором OneWeb. Вдосконалене цифрове регенеративне корисне навантаження супутника було створено, протестовано та повністю кваліфіковано SatixFy на території Великої Британії. Гнучке корисне навантаження повністю визначається програмним забезпеченням і може бути змінено на орбіті.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України