Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск місіїї «Above the Clouds»

13 січня 2022 року о 22:50 (UTC) з повітряно-космічного форту Мохаве (Каліфорнія, США), за допомогою ракети-носія «LauncherOne» було здійснено запуск місії  «Above the Clouds» у кількості 11 супутників.

LauncherOne скинули з літака Boeing 747-400 під назвою Cosmic Girl над Тихим океаном, де РН увімкнула двигуни та доставила корисне навантаження на низьку навколоземну орбіту.

 «STORK – це угруповання польських супутників Cubesat для ДЗЗ та тестування технологій, створене SatRevolution.

Космічний апарат «ADLER-1» є технологічним наносупутником, який створений на основі сімейства супутників Spire «Low Earth Multi-Use Receiver» (LEMUR). Він буде виявляти космічне сміття за допомогою кількох спеціальних датчиків.

«SteamSat 2» – є технологічним демонстратором британської космічної системи SteamJet. Цей супутник має водяні двигуни для використання в космічних двигунах.

Міністерство оборони США зібрало кілька супутників від різних урядових агентств  для запуску у рамках місії «STP-27VPB» як супутники для досліджень і розробок (R&D). Ці менші супутники будуть тестувати інтеграцію космічного зв’язку та навігації у космосі для зміцнення національної безпеки.

Компанія Virgin Orbit була обрана для управління цими супутниками через Відділ оборонних інновацій Міністерства оборони США (DIU), який є частиною програми космічних випробувань Міністерства оборони США (STP) Rapid Agile Launch Intuitive (RALI).

«PAN A, B» (Pathfinder for Autonomous Navigation) – це 2 супутники які будуть тестувати кілька нових технологій: магнітну стиковку, системи стикування на основі GPS та нові алгоритми зближення та стикування.

 «Ignis» – це технологічний демонстраційний супутник Astro Digital, призначений для демонстрації нової рухової установки.

Він оснащений двигуном на ефекті Холла та багатьма іншими системами управління орієнтацією та навігацією.

Інформація про решту супутників в відкритих джерелах інформації відсутня.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України