Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск КА «NEXTSat 2»

25 травня 2023 року о 09:24 (UTC) з Космічного центру Наро, Південна Корея за допомогою ракети-носія «Nuri» було здійснено запуск КА Південної Кореї «NEXTSat 2» та ще сім мікросупутників.

«NEXTSat 2» це мікросупутник, розроблений в Дослідницькому центрі супутникових технологій KAIST для дослідження радіолокаційної технології X-діапазону. Маса супутника 180 кг.

«SNIPE» – експериментальний супутник з дослідження магнітосферної та іоносферної плазми, також відомий як «KASI-SAT», супутник Корейського інституту астрономії та космічних наук, являє собою місію, що складається з чотирьох мікросупутників, які будуть визначати часові та просторові варіації плазмової структури в іоносфері і магнітосфері. Кожен з мікросупутників оснащений зондами Ленгмюра, які вимірюють щільність і температуру іоносферної плазми. Загальна маса чотирьох мікросупутників становить 40 кг.

«Lumir-T1» мікросупутник для моніторингу космічного випромінювання масою 10 кг.

«KSAT3U» являє собою мікросупутник спостереження Землі і моніторингу погоди, маса якого становить 6 кг.

«JLC-101-v1-2» являє собою демонстраційний мікросупутник для спостереження за Землею, маса якого становить 4 кг.

Даний запуск дозволить Південній Кореї провести низку наукових експериментів в космосі та відпрацювати виведення мікросупутників на орбіти.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України