Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Польська консалтингова компанія проаналізувала хід розгортання російського десантно-штурмового полку у Феодосії

13 грудня польська приватна консалтингова компанія Rochan Consulting, що спеціалізується на аналізі збройних конфліктів, світових ринків озброєнь, національній безпеці, розвідці з відкритих джерел тощо, представила аналіз ходу розгортання російського 56-го десантно-штурмового полку у Феодосії (окупована АРК), зроблений на основі космічних знімків супутника Pleiades-1A станом на 11 грудня.

У березні 2021 року міністр оборони РФ С. Шойгу оголосив, що 56-а повітряно-десантна бригада, що дислокується у Камишині (Волгоградська обл., РФ), буде переформована у полк, перекинута до Феодосії (окупована АРК) та перейде у підпорядкування 7-ї десантно-штурмової дивізії (Новоросійськ).

Хоча організаційно цей процес, імовірно, завершився, об’єкти для розгортання нового полку у Феодосії ще не готові.

28 листопада кримська місцева преса (зокрема, видання Kafanews) повідомила, що до кінця 2021 року у Феодосії буде сформована нова частина, 56-й десантно-штурмовий полк. Для забезпечення його розгортання у Феодосії до 1 грудня має бути завершено будівництво військового містечка. Однак супутникові знімки від 11 грудня показують, що будівельні роботи на об’єктах військового містечка ще тривають, а база ще далека від завершення.

Затримки із завершенням проєкту, ймовірно, спонукали командувача ПДВ РФ генерал-полковника А. Сердюкова відвідати Феодосію 20 жовтня. Хоча його запевнили, що «перший етап» будівництва буде завершено до кінця року, дивлячись на зображення з візиту, здається, цього буде важко досягти.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України