Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Rocket Lab придбає виробника сонячних енергетичних систем SolAero Holdings

13 грудня компанія Rocket Lab оголосила, що заплатить $ 80 млн готівкою за компанію SolAero Holdings, яка базується в Альбукерке, штат Нью-Мексико. Закриття угоди заплановано на перший квартал 2022 року. SolAero виробляє системи сонячної енергії та інші компоненти для широкого спектру космічних апаратів. Зокрема, компанія побудувала сонячні батареї для марсіанського вертольоту Ingenuity, сонячного зонду NASA Parker Solar Probe та супутникового угруповання OneWeb.

«SolAero є додатковим доповненням до вертикально інтегрованої бізнес-моделі Rocket Lab і зміцнює нашу здатність оптимізувати простір для наших клієнтів, надаючи комплексні рішення для космічних місій», – заявив виконавчий директор Rocket Lab Пітер Бек (Peter Beck). «Поєднуючи наші інноваційні команди, передові технології та потужні ресурси, ми зможемо просунути космічні дослідження та дати можливість нашим клієнтам розширити межі можливого на орбіті».

Бред Клевенджер (Brad Clevenger), президент і виконавчий директор SolAero, продовжить очолювати цей бізнес після придбання, підтримуючи Rocket Lab та інших клієнтів. Завдяки 425 співробітникам SolAero кількість працівників Rocket Lab у США, Канаді та Новій Зеландії досягне понад 1100 осіб.

«Оскільки Rocket Lab розширює свою здатність надавати комплексні рішення для місій, SolAero ідеально підходить для Rocket Lab», – заявив Бред Клевенджер. «Ми з нетерпінням чекаємо того, що станемо невід’ємною частиною бізнесу Rocket Lab у сфері космічних систем, продовжуючи пропонувати нашим клієнтам найкращі можливості та переваги».

Злиття SolAero є третім запропонованим придбанням Rocket Lab, оголошеним цього року, після придбання компанії Advanced Solutions, Inc., яка займається розробкою програмного забезпечення для космічних місій, у жовтні 2021 року та компанії Planetary Systems Corporation, що виробляє супутникові системи розділення, угода про придбання якої була завершена 1 грудня 2021 року. На початку 2020 року Rocket Lab придбала іншого виробника супутникових компонентів, Sinclair Interplanetary.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України