Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Нова наземна станція попередження про пуски ракет, що розробляється Northrop Grumman для розгортання на о. Гуам, пройшла огляд проєкту

1 червня корпорація Northrop Grumman повідомила про завершення успішного попереднього огляду проєкту (PDR) Ретрансляційної наземної станції в Азії (RGS-A) для Тихоокеанського центру військово-морської інформації (NIWC) США.

Станція RGS-A буде служити ретрансляційною станцією зв’язку для передачі сигналів між різними супутниковими мережами, які виявляють пуски ракет. Це дозволить кораблям з балістичними ракетами ВМС, наприклад, отримувати ранні попередження від існуючого угруповання інфрачервоних сенсорних супутників (SBIRS) і від систем наступного покоління (зокрема, Future Operationally Resilient Ground Evolution, FORGE), які ще не виведені на орбіту.

Космічні сили США модернізують існуючу систему попередження про пуски ракет за допомогою системи FORGE. Наріжним каменем архітектури FORGE є розробка ретрансляційних наземних станцій, здатних отримувати та ретранслювати дані від існуючих та нових супутникових угруповань.

Минулого року компанія Northrop Grumman отримала п’ятирічний контракт на суму $ 99,6 млн від NIWC Pacific на проєктування, розробку, інтеграцію, тестування та доставку ретрансляційної наземної станції.

РЛС RGS-A буде мати шість антен та має бути розгорнута на о. Гуам за графіком до кінця 2025 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України