Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Американська компанія BlackSky уклала багатомільйонний контракт на надання передових тактичних зображень з іноземним замовником

1 червня компанія BlackSky Technology Inc. (штаб-квартира у м. Сієтл, США) повідомила про укладання багатомільйонного контракту з неназваним міжнародним замовником на надання розширених тактичних зображень і аналітичних послуг.

Компанія BlackSky, що спеціалізується на наданні супутникових зображень Землі, надає підтримку деяким іноземним міністерствам оборони за допомогою свого супутникового угруповання та платформи Spectra AI. Компанія заявляє, що може надавати зображення та аналітику на вимогу протягом 90 хвилин.

«Комерційно доступні розвідувальні послуги BlackSky в режимі реального часу надають клієнтам тактичну цінність космічних активів із безпрецедентною швидкістю та надійністю», — сказав Браян Е. О’Тул, генеральний директор BlackSky. «Космічні зображення в реальному часі та аналітика на основі штучного інтелекту мають найбільшу цінність, коли від оновлення розвідувальних даних залежать поточні операції».

«Багато іноземних міністерств оборони довіряють нашій архітектурі «програмне забезпечення-супутник», оскільки вони продовжують використовувати зображення BlackSky і аналітику на основі штучного інтелекту в критично важливих операціях», — сказав О’Тул.

Компанія BlackSky розробляє, володіє та управляє однією з провідних у галузі низькоорбітальних малих супутникових угруповань, оптимізованих для економічного знімання зображень там і тоді, коли це потрібно клієнтам. Програмна платформа BlackSky Spectra AI обробляє дані з угруповання BlackSky та датчиків інших виробників, щоб розробити важливу інформацію та аналітику, які потрібні клієнтам.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України