У 2022 році NASA планує запустити чотири місії з дослідження кліматичних систем та процесів на Землі. Нові зонди NASA допоможуть вивчати екстремальні шторми, а також стан поверхневих вод та океанів, морського льоду, атмосферного пилу, якості повітря.
Місія TROPICS спрямована на покращення спостережень за тропічними циклонами. Шість супутників спільно працюватимуть і кожні 50 хвилин забезпечуватимуть спостереження за грозовими опадами, температурою та вологістю. Вчені очікують, що ці дані допоможуть з’ясувати фактори, що сприяють посиленню тропічних циклонів, і зроблять внесок у моделі прогнозування погоди. Супутники TROPICS будуть розміщені парами по два протягом трьох різних запусків, які, як очікується, будуть здійснені до 31 липня 2022 року. Вчені розраховують, що за допомогою цих зондів вдасться своєчасно попереджати людей про природні катаклізми.
Мета місії EMIT – дослідити джерела мінерального пилу на поверхні Землі та оцінити її склад. Супутник буде встановлено на Міжнародній космічній станції. Для отримання даних він використовуватиме спектрометр зображень. Ця інформація повинна заповнити прогалину у знаннях про посушливі регіони нашої планети та відповісти на ключові питання про те, як мінеральний пил взаємодіє із земною системою.
Супутники JPSS-2 необхідні для прогнозування погоди – вони будуть отримувати дані про всі регіони планети не менше двох разів на день. В результаті вчені зможуть давати довгострокові прогнози щодо повеней, лісових пожеж, вивержень вулканів, екстремальних штормів.
Супутник SWOT призначений для дослідження топографії поверхневих вод та океанів – він оцінить вплив зміни клімату на водоймища, а також здатність океану поглинати парникові гази та надмірне тепло.