Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Міністр оборони рф проінспектував новий об’єкт системи контролю космічного простору

14 червня росія заявила, що посилила свої оборонні спроможності з відстеження об’єктів у космосі, які дозволяють їй набагато швидше виявляти іноземні космічні апарати та визначати їх призначення.

Командувач космічних військ рф генерал-полковник Олександр Головко представив брифінг міністру оборони Сергію Шойгу під час інспектування ним нового об’єкта системи контролю космічного простору в Західному військовому окрузі росії, повідомили в міністерстві оборони рф.

Росія любить хвалитися тим, що розвиває військові технології, незрівнянні з іншими країнами, незважаючи на те, що її відволікає дорога війна в Україні, де вона намагається досягти успіху проти високомотивованої армії, оснащеної передовою зброєю НАТО.

Міністру оборони було представлено, що новий об’єкт має «унікальні можливості автоматичного пошуку, виявлення та контролю малих космічних об’єктів у навколоземному космічному просторі», повідомили у відомстві.

Цей об’єкт начебто може відстежувати об’єкти розміром до 10 см. До 2027 року об’єкт зможе виявляти космічні апарати після запуску в чотири рази швидше, ніж раніше, і визначати їх призначення вдвічі швидше.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України