Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Астронавти NASA здійснили вихід у відкритий космос з МКC, завершивши розгортання сонячної батареї IROSA

15 червня астронавти NASA бортінженери експедиції 69 Вуді Хобург і Стів Боуен здійснили вихід у відкритий космос з метою завершення розгортання сонячної батареї IROSA (International Space Station Roll-Out Solar Array) для посилення генерації електроенергії для каналу живлення 1B на фермі правого борту станції.

Вихід у відкритий космос розпочався о 12:42 UTC і завершився о 18:17 UTC, загальний час, проведений астронавтами у відкритому космосі, склав 5 годин і 35 хвилин.

Хобург і Боуен виконали визначені завдання, завершивши розгортання сонячної батареї IROSA на фермі правого борту станції.

Нова батарея має розміри 18,2 м на 6 м. Кожна нова батарея IROSA виробляє понад 20 кіловат електроенергії, що разом дозволяє збільшити виробництво електроенергії на 30% порівняно з існуючими масивами станції.

NASA і Boeing розробили план для четвертого комплекту сонячних батарей для подальшого посилення енергозабезпечення МКС. Ці батареї, які стануть сьомою та восьмою, встановленими на МКС, планується доставити на станцію у 2025 році.

Це був 265-й вихід у відкритий космос для складання, модернізації та обслуговування МКС. Вихід у відкритий космос став другим для Хобурга та десятим для Боуена.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України