Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічні сили США уклали з компанією L3Harris контракт вартістю $ 145 млн на модернізацію інфраструктури космічній ситуаційній обізнаності

19 квітня компанія L3Harris об’явила про укладання з Космічними силами США контракту на суму $ 145 млн на продовження обслуговування та ремонту інфраструктури, що забезпечує Космічним силам поінформованість про космічний простір (Space Domain Awareness, SDA).

Початковий контракт на «технічне обслуговування інтегрованих можливостей космічної обстановки» (Maintenance Of Space Situational Awareness Integrated Capabilities, MOSSAIC), укладений з компанією L3Harris у 2020 році вартістю до $ 1,2 млрд, був розрахований на 10 років.

Ця програма передбачає обслуговування командних центрів в Каліфорнії, Колорадо та Вірджинії, що використовують мережу датчиків, для забезпечення отримання високоякісних зображень об’єктів на навколоземній орбіті та інших даних в інтересах користувачів у державному та приватному секторах США.

«Обізнаність у космічній сфері базується на даних і наявності потрібної інформації в потрібний час, що є критично важливим для бойових операцій у всіх сферах», — сказав Ед Зойсс, керівник відділу космічних і повітряних систем L3Harris. «Реалізація MOSSAIC покращить можливості виявлення та відстеження, щоб краще зрозуміти розташування та поведінку об’єктів у космосі».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України