Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Virgin Orbit здійснює заходи з відновлення роботи

4 квітня ракетна компанія британського мільярдера Річарда Бренсона Virgin Orbit оголосила про банкрутство і звільнила 85% свого персоналу після того, як не змогла залучити нові інвестиції.

Однак, кілька повідомлень за останні тижні свідчать, що компанія не припинила роботу повністю. Незважаючи на те, що компанія все ще шукає зовнішні інвестиції, генеральний директор компанії Ден Харт, ймовірно, хоче, щоб деякі члени команди продовжили роботу над новим запуском ракети LauncherOne.

По-перше, 11 квітня було опубліковано кілька повідомлень стосовно того, що Харт представив співробітникам свій план повернення до запусків. Також було показано обладнання для складання нової, восьмої за рахунком, ракети LauncherOne. Крім того, було показано, що двигун Newton-3 встановлено на першому ступені ракети LauncherOne.

По-друге, 19 квітня було повідомлено, що літак Boeing-747 CosmicGirl, який є носієм ракети LaunchOne, провів політ із симуляцією запуску біля узбережжя Каліфорнії.

Нарешті, також 19 квітня Virgin Orbit повідомила про завершення розслідування причин невдалого запуску 9 грудня з території Великої Британії. Виявилося, що причиною збою була відносно проста проблема – на другому ступені ослабився фільтр, що можна було перевірити на землі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України