Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Lockheed та Northrop інвестують у стартап, який планує заправляти супутники у космосі

Гіганти оборонної промисловості Lockheed Martin та Northrop Grumman інвестують у стартап із Сан-Франциско Orbit Fab, який хоче побудувати в космосі заправні станції, які зможуть заправляти супутники паливом та продовжувати термін їхньої служби.

Компанія Orbit Fab сподівається побудувати мережу танкерів та паливних човників на низькій навколоземні орбіті, геосинхронній орбіті та у навколомісячному просторі, які зможуть з’єднуватися з супутниками, що витратили свій запас палива, та заправляти їх. У разі успіху технології Orbit Fab дозволять клієнтам працювати з супутниками протягом більш тривалого періоду та відкладати витрати на запуск нових апаратів.

Під час останнього раунду фінансування компанія Orbit Fab залучила більше $ 10 млн від інвесторів, включаючи Lockheed та Northrop, завдяки чому загальне фінансування компанії досягло $ 17 млн.

«Northrop Grumman та Lockheed Martin бачать реальну цінність заправки на орбіті для створення бурхливої економіки в космосі», – сказав співзасновник Orbit Fab Джеремі Шил. «Приємно бачити двох лідерів аерокосмічної та оборонної галузі, які використовують цю технологію. Їх інвестиції сприятимуть впровадженню наших послуг з заправки на орбіті і дозволять нам підтримувати зростаючу індустрію обслуговування супутників».

Головна > Новини >

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України