Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Заступник командувача ВПС Індії: Відсутність кооперації між військовими та цивільними перешкоджає інноваціям у космічній техніці

Відсутність дієвої співпраці між військовими та цивільними структурами заважає Індії впроваджувати інновації та виробляти космічні технології нового покоління у великих масштабах, заявив 7 вересня заступник командувача ВПС Індії маршал авіації Вівек Рам Чаудхарі. «Індійська космічна екосистема на даний час переважно цивільна, вона працює навколо Комісії з космосу та її складової – Космічного департаменту», – сказав заступник командувача.

Чаудхарі відзначив, що на даний час Індія не має відповідних можливостей спостерігати, відстежувати та ідентифікувати об’єкти противника у космосі. «Це не тільки обмежує наші оборонні протикосмічні можливості, але й обмежує наші протисупутникові можливості у майбутньому», – сказав він.

Обізнаність про космічну ситуацію – це потреба часу, і ми повинні мати можливість своєчасно виявляти ворожі маневри космічних об’єктів противників, заявив маршал авіації.

Головна > Новини >

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України