Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Intelsat і SES достроково виконали вимоги FCC щодо звільнення C-діапазону

Компанії Intelsat і SES достроково виконали план щодо свого відходу від використання виділеного діапазону і отримали від Федеральної комісії зв’язку США (FCC) близько $ 2 млрд. Таким чином, вони встигли до наміченого на 5 грудня терміну, коли вони повинні будуть звільнити від своєї присутності смугу 120 МГц.

«Протягом останніх двох років ми невпинно працювали над швидким звільненням спектру, а також ретельно переводили послуги наших клієнтів, і ми неймовірно пишаємося тим, чого ми досягли. Це був грандіозний захід, і наш успіх зміцнює нашу впевненість у нашій спроможності вкластися у термін, встановлений Федеральною комісією зв’язку», – сказав у своїй заяві генеральний директор SES Стів Коллар (Steve Collar).

Власники C-діапазону в США мають отримати загальну суму в $ 9,7 млрд за вивільнення смуги 300 МГц для наземних операторів бездротового зв’язку 5G до 5 грудня 2023 року шляхом переведення клієнтів на верхні смуги 200 МГц. При цьому, відповідно до плану FCC, Intelsat і SES повинні будуть отримати $ 4,9 млрд і $ 3,97 млрд виплат відповідно. Однак компанія SES, як один з найбільших кредиторів компанії Intelsat, оскаржує її частку у доходах через судові позови, які розглядаються в суді з питань банкрутства Intelsat.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України