Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Нова космічна компанія Outpost запускає проєктування та виготовлення супутників багаторазового використання

Компанія Outpost розпочала свою діяльність як екологічна космічна фірма, яка працює над тим, щоб по-новому визначити, що означає бути космічною компанією, в основі якої є стійкість. Компанія починає з вирішення однієї з найбільших проблем – створення супутників багаторазового використання та забезпечення точного повернення на Землю орбітального корисного навантаження, а також розробки та виробництва супутників багаторазового використання.

За оцінкою представників компанії, сьогодні велика частина роботи в космосі є неефективною, марнотратною та дорогою. Outpost радикально скорочує витрати та час роботи в космосі, що відкриває ітераційну, стійку космічну економіку майбутнього.

Компанія вважає, що майбутнє космосу (і Землі) вимагає зосередження на екологічності, і важливо, щоб ця галузь з самого початку розвивалася з урахуванням стійкості у своїй основі.

Рішення компанії Outpost дозволять компаніям повторно використовувати технічні розробки в космосі та забезпечувати успіх місії. Платформа компанії буде здатна доставляти корисні навантаження вагою 200 кг на визначену орбіту, а також завдяки розробленій технології доставляти супутники на Землю з високою точністю посадки.

Можливості, які пропонує компанія Outpost, допоможуть переосмислити спосіб розгортання та використання супутників, а супутники, які можна використовувати повторно, відкриють багато нових можливостей для досліджень та забезпечення стійкості. Навіть можливість повернути пошкоджені супутники, щоб їх можна було відремонтувати та перезапустити, стане серйозним досягненням у галузі.

Компанію Outpost в 2021 році заснували Джейсон Данн (Jason Dunn), Майкл Вергалла (Michael Vergalla) та Аарон Кеммер (Aaron Kemmer). Джейсон та Аарон раніше були засновниками компанії Made In Space, яку в 2020 році придбала компанія Redwire. Майкл (технічний директор) – інженер, захисник навколишнього середовища і шукач пригод. Раніше він обіймав посади в компаніях Moon Express, SpinLaunch та Airbus A3. Він також є засновником Free Flight Research Lab (FFRL) – некомерційного науково-дослідного інституту, що працює над створенням позитивного глобального впливу за допомогою застосування технологій для розвитку науки прогнозування погоди, збереження та відновлення ресурсів, аерокосмічної науки, з урахуванням людського фактору і безпеки вільних польотів.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України