Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Пентагон реорганізував групу з невідомих повітряних явищ

Пентагон реорганізує Цільову групу ВМС США з невідомих повітряних явищ (US Navy’s Unidentified Aerial Phenomena Task Force). Їй на зміну створюється Група з ідентифікації та синхронізації підходу до повітряних об’єктів (Airborne Object Identification and Management Synchronization Group, AOIMSG). Як повідомили 23 листопада в МО США, новій структурі належить займатися «виявленням, ідентифікацією та атрибуцією об’єктів, які становлять інтерес у повітряному просторі спеціального призначення».

Група об’єднає зусилля фахівців із Міноборони США, а також інших американських відомств та урядових агентств. Розпорядження про це надала перший заступник міністра оборони країни Кетлін Хікс (Kathleen Hicks) у співпраці з директором Національної розвідки США Евріл Гейнс (Avril Haines).

«Міністерство оборони дуже серйозно ставиться до повідомлень про вторгнення будь-яких повітряних об’єктів, ідентифікованих або непізнаних, і розслідує кожне з них», – зазначили у Пентагоні.

Для контролю за роботою AOIMSG створюється рада, до складу якої увійдуть представники оборонного відомства та розвідувальної спільноти. Крім того, передбачається можливість забезпечити міжвідомче представництво уряду США.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України