Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Digantara та OrbAstro підписали угоду про розробку місії відстеження космічного сміття

Індійська компанія Digantara Research and Technologies Pvt. Ltd., (Digantara) підписала контракт з британською компанією Orbital Astronautics Ltd. (OrbAstro) на запуск корисного навантаження SCOT (Space Climate and Object Tracker) на борту супутникової платформи ORB-6, яку планується вивести на орбіту наприкінці 2022 року. Місія буде зосереджена на демонстрації нової технології на основі LiDAR (Light Identification, Detection and Ranging), розробленої компанією Digantara, і стане пілотною для супутникового угруповання на низькій навколоземній орбіті, забезпечуючи послугу космічної ситуаційної обізнаності.

«У зв’язку зі швидким зростанням кількості супутникових угруповань на навколоземній орбіті все більш важливою стає ситуаційна обізнаність про об’єкти розміром 1,0 – 10 см на додаток до об’єктів розміром понад 10 см. Оскільки 96% потенційно небезпечних об’єктів все ще не відстежуються, для ефективного управління супутниками на низькій навколоземній орбіті потрібна всебічна обізнаність про ситуацію. Вирішення таких складних проблем вимагає розуміння в реальному часі», – заявив Аніруд Шарма (Anirudh Sharma), генеральний директор компанії Digantara. «Місія Digantara полягає в тому, щоб створити стійке навколоземне середовище та доступ до космосу, надаючи практичні ідеї через конструктивне співробітництво з зацікавленими сторонами у космічній галузі. Співпраця з такими компаніями, як OrbAstro, відіграє важливу роль у прискоренні досягнення цілей Digantara».

«За допомогою власного супутникового угруповання Digantara працює над наданням послуги, нагальну потребу в якій відчувають оператори супутників, космічні агентства та регулятори. Безумовно, найефективнішим рішенням для сталого низькоорбітального середовища буде комплексне управління космічним рухом. Це буде неможливо без таких компаній, як Digantara, які збагачують набори даних про трафік», – сказав Еш Дав-Джей (Ash Dove-Jay), генеральний директор компанії OrbAstro. «Протягом найближчих років, щоб задіяти аспект управління космічним рухом нашої служби Guardian Network, ми будемо залежати від партнерства з такими компаніями, як Digantara».

Компанія OrbAstro є не тільки постачальником космічних послуг, орієнтованих на наносупутникові та мікросупутникові угруповання, але й створює інфраструктуру для кращого обслуговування супутників клієнтів – Guardian Network. Guardian Network забезпечує доступ із низькою затримкою до супутників клієнтів через мережу ретрансляції даних на орбіті, а також забезпечує високий рівень автоматизації операцій на рівні супутника, місії, угруповання та управління космічним рухом.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України