Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Ключовою метою програми Космічних сил США «Orbital Prime» визначено видалення космічного сміття

Технологічний підрозділ Космічних сил США, відомий як SpaceWERX, планує укласти кілька контрактів вже в лютому на початковий етап програми Orbital Prime, зосередженої на послугах на орбіті.

4 листопада представники SpaceWERX надали нові подробиці щодо програми Orbital Prime, спрямованої на залучення державного та приватного фінансування у галузь «обслуговування, складання та виробництва на орбіті» – OSAM (on-orbit servicing, assembly and manufacturing), що розвивається.

Зокрема, керівник SpaceWERX підполковник Уолтер МакМіллан розповів, що планується вибрати принаймні одну команду для проведення на орбіті протягом наступних двох років демонстрації активного видалення сміття.

Запит на пропозиції буде опубліковано 17 листопада. Щоб мати право взяти участь у контрактах Orbital Prime, компанії повинні об’єднатися з академічними або некомерційними установами. Це вимога в рамках програми передачі технологій малого бізнесу (STTR), яку Космічні сили використовують для фінансування Orbital Prime.

Команди можуть змагатися за фінансування на першому етапів програми (Phase 1) у розмірі $ 250 000 та на другому етапі (Phase 2) у розмірі $ 1,5 млн. У разі обрання команд для демонстрації в космосі, уряд профінансує деяку частину їх витрат.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України