Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Virgin Galactic оголошує склад екіпажу для наступного запуску в суборбітальний простір

Головна > Новини >

На фоні оголошеної Федеральною авіаційною адміністрацією США (FAA) заборони на польоти суборбітального літака SpaceShipTwo компанії Virgin Galactic до завершення розслідування проблеми попереднього польоту літака у липні, 2 вересня компанія оприлюднила імена екіпажу космічного літака наступної місії під назвою Unity 23, яку планується запустити наприкінці вересня або на початку жовтня.

За словами представників Virgin Galactic, до складу екіпажу місії Unity 23 входитимуть представники ВПС Італії: полковник Вальтер Вілладей (Walter Villadei) та підполковник Анжело Ландольфі (Angelo Landolfi), а також аерокосмічний інженер Панталеоне Карлуччі (Pantaleone Carlucci), вчений з Національної дослідницької ради Італії. Разом з ними у салоні літака буде перебувати Бет Мозес (Beth Moses), головний інструктор-астронавт компанії Virgin Galactic. Майкл Масуччі (Michael Masucci) та Сі Джей Стурков (C.J. Sturckow) пілотуватимуть Unity, а Нікола Песіль (Nicola Pecile) та Келлі Латімер (Kelly Latimer) керуватимуть літаком-носієм VMS Eve.

В. Вілладей, аерокосмічний інженер, який пройшов програму підготовки космонавта, «буде керівником місії та працювати з корисним навантаженням під час частини польоту у невагомості», – йдеться в заяві представників Virgin Galactic. «Він буде носити найсучасніший розумний костюм, що поєднує стиль італійської моди і технологію для вимірювання біометричних даних та фізіологічних реакцій».

А. Ландольфі, який є лікарем, проведе експерименти з оцінки когнітивних здібностей в умовах мікрогравітації, а також інші експерименти для перевірки того, як матеріали змішуються в невагомому середовищі. А П. Карлуччі буде носити датчики, які вимірюють частоту серцевих скорочень та інші важливі показники діяльності людини.

Unity 23 підніметься з космодрому «Америка» в Нью-Мексико під крилами літака-носія VMS Eve. На висоті близько 50 000 футів (15 000 м) космічний літак Unity від’єднається та продовжить політ до суборбітального простору за допомогою свого бортового ракетного двигуна.

Члени екіпажу Unity 23 відчують три-чотири хвилини невагомості і побачать кривизну Землі на фоні темряви космосу. Потім вони спустяться для приземлення на злітно-посадковій смузі космодрому «Америка».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України