Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Tyvak виграла військовий контракт на $ 8,4 млн на експеримент на дуже низькій орбіті Землі

17 листопада Управління космічних апаратів (Space Vehicles Directorate) дослідницької лабораторії ВПС США (Air Force Research Laboratory, AFRL) оголосило про укладання контракту вартістю $ 8,4 млн з компанією Tyvak Nano-Satellite Systems для проведення експерименту на дуже низькій орбіті Землі, який планується запустити в 2024 році.

AFRL розпочала проєкт, відомий як експеримент «Точний політ», з метою проведення додаткових досліджень на дуже низькій орбіті Землі (very low Earth orbit, VLEO) для кращого розуміння фізики верхніх шарів атмосфери. «В ході реалізації проєкту будуть вивчатися процеси іонізації в іоносфері, області іонізованого газу на висоті від 90 до 600 км, яка впливає на розповсюдження радіохвиль, що використовуються військовими для зв’язку та навігації», – сказала менеджер програми Рейчел Хок-Мислівець (Rachel Hock-Mysliwiec). За її словами, в експерименті будуть використовуватися чутливі супутникові інструменти для збирання дослідницьких даних про зміни в іоносфері, що виникають в умовах різного складу іонізованих газів.

Компанія Tyvak розробить космічний апарат для експерименту, який зможе маневрувати між низькою орбітою Землі (LEO) і VLEO для проведення вимірювань датчиками корисного навантаження.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України