Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія ICEYE і Армія США уклали угоду про співпрацю

18 листопада компанія ICEYE U.S., дочірня компанія фінського оператора супутників-радарів з синтетичною апертурою (SAR), оголосила про угоду про співпрацю з Технічним центром космічної та протиракетної оборони Армії США (U.S. Army Space and Missile Defense Technical Center, SMDTC).

«Ця угода створює для Армії США механізм для перевірки можливостей ICEYE в контексті можливого використання технологічних розробок наступного покоління в інтересах Армії США», — повідомив директор Iceye U.S. Джеррі Уелш.

Згідно з угодою, ICEYE і SMDTC працюватимуть разом для дослідження, яку вигоду отримує Армія США від доступу до зображень і даних SAR. Сторони спільно досліджуватимуть багато тем, включаючи завдання супутників SAR, передачу даних SAR, обробку та розповсюдження зображень у відповідності з вимогами Армії та Міністерства оборони.

«Армія США потребує доступні та універсальні дані SAR та інші передові сенсорні технології для покращення своїх численних систем і місій», – сказав полковник Метт Андерсон, начальник Космічного управління SMDC. «Високоякісні комерційні SAR-дані, що часто оновлюються, особливо важливий для нас, оскільки дають змогу отримувати зображення вдень і вночі, у будь-яку погоду, що доповнює національні супутникові системи».

У будь-який момент часу більша частина Землі вкрита хмарами або темрявою. На відміну від традиційних супутників ДЗЗ, невеликі радіолокаційні супутники ICEYE можуть формувати зображення визначених територій Землі з високою роздільною здатністю при денному світлі, вночі та крізь хмарний покрив. Іншими словами, вони можуть «бачити» будь-яку частину Землі кілька разів на добу. Супутники ICEYE можуть отримувати зображення дуже широких територій, а також точкові знімки визначених ділянок у будь-якій точці світу.

ICEYE керує найбільшим парком комерційних супутників SAR, запустивши на сьогоднішній день 14 супутників. Компанія планує в 2022 році збільшити своє угруповання щонайменше на 10 супутників.

«Ми з нетерпінням чекаємо на тісну співпрацю з SMDTC, оскільки використовуємо перший у своєму роді потенціал ICEYE у різноманітних експериментах і демонстраціях для Армії США», — сказав Ерік Дженсен, представник ICEYE у США.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України