Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічне агентство Великої Британії вибирає компанію Numerica для забезпечення безпеки польотів на орбіті

16 листопада компанія Numerica Corporation повідомила, що під час 72-го Міжнародного конгресу астронавтики в Дубаї компанія була оголошена експертним партнером Космічного агентства Великої Британії для підтримки його міжнародних зусиль щодо сприяння безпечним і стійким космічним операціям. Компанія Numerica, як лідер у сфері поінформованості про космос, керує глобальною мережею телескопів із понад двадцяти об’єктів, що допомагають захистити державні та комерційні супутники від небезпек і загроз на орбіті.

За даними Космічного агентства Великої Британії, перевантаження орбіти та зростання кількості космічного сміття залишаються однією з найбільших глобальних проблем, з якими стикається космічний сектор. На даний момент обліковано приблизно 900 000 частин космічного сміття, включаючи старі супутники, відпрацьовані корпуси ракет і навіть інструменти з місій астронавтів, які обертаються навколо Землі. Космічне сміття може залишатися на орбіті протягом сотень років і представляти реальну загрозу для швидко зростаючої щороку кількості нових супутників, що запускаються. В контексті вирішення цієї проблеми компанія Numerica буде надавати високоякісні дані космічного спостереження та відстеження (space surveillance and tracking, SST) зі всесвітньої мережі оптичних телескопів, що працюють за допомогою найсучаснішого програмного забезпечення, щоб допомогти британським супутникам безпечно працювати.

Завдяки цьому партнерству високоякісні спостереження, вироблені мережею телескопів Numerica (Numerica Telescope Network, NTN) для Космічного агентства Великої Британії, дозволять покращити обізнаність про космічний простір для ліцензованих Великою Британією супутників, розташованих на геостаціонарних, середніх та високоеліптичних орбітах. Ці дані дозволять Космічному агентству Великої Британії краще оцінити положення, швидкість і траєкторію супутників, щоб зменшити ризик зіткнення з іншими космічними об’єктами.

«Numerica рада підтримати Космічне агентство Великої Британії в його місії із забезпечення космічної стійкості шляхом використання інноваційних можливостей супутникового стеження», – сказав Джефф Арістофф (Jeff Aristoff), віце-президент з космічних систем Numerica. «Ми розробили мережу телескопів Numerica для подібних операцій, щоб допомогти запобігти зіткненням у космосі та стежити за цією все більш важливою областю».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України