Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія-стартап Albedo, що планує надавати надвисокоякісні супутникові зображення, розширює персонал і виробничі потужності

Стартап Albedo (Колорадо, США), що планує надавати супутникові зображення надвисокої якості, розширює свій персонал і потужності.

Готуючись до запуску свого першого супутника на дуже низьку навколоземну орбіту (VLEO, орбіта висотою від 250 до 450 км) для збору оптичних і теплових зображень надвисокої просторової розрізненості в 2025 році, Albedo наймає співробітників.

«Ми перейшли від 20 співробітників на початку року до понад 40 на даний час, і ми продовжуємо рости», — сказав генеральний директор Albedo Тофер Хаддад.

8 червня компанія Albedo об’явила про відкриття в Брумфілді, штат Колорадо, нового виробничого підприємства, яке забезпечує виробництво 3-4 супутників одночасно.

«Наявність спеціального об’єкта для створення, складання, інтеграції та тестування наших супутників дасть нам більш точний контроль над нашим графіком виробництва, щоб швидше реагувати на будь-які виклики, з якими ми можемо зіткнутися», — сказав Т. Хаддад.

Компанія Albedo, заснована у 2020 році, у 2022 році залучила $ 48 млн інвестицій. Компанія також отримала два контракти з комерційним інноваційним центром AFWERX ВПС США на демонстрацію своїх можливостей Національному центру аерокосмічної розвідки США (NASIC), кожен контракт вартістю по $ 1,25 млн.

«Я радий бачити величезний прогрес, якого Albedo досягає у своєму прагненні забезпечити швидкий доступ до супутникових зображень із найвищою просторовою розрізненістю на сьогоднішній день», — заявив віце-адмірал у відставці Роберт Шарп, колишній директор Національного агентства геопросторової розвідки США (NGA) та член стратегічної консультативної ради Albedo. «Приклади використання такого типу можливостей безмежні і принесуть велику користь людству».

Albedo планує отримувати видимі супутникові зображення з просторовою розрізненістю 10 см на піксель і теплові інфрачервоні зображення з розрізненістю 2 м на піксель. Щоб зробити теплові зображення легшими для аналізу, Albedo «загострить» їх, об’єднавши з візуальними знімками того самого місця.

«Є великий попит на зображення, які збиратимуть наші супутники», — сказав Т. Хаддад. «Коли у нас буде 6 супутників, це дасть можливість щоденного перегляду. Це буде велика віха для угруповання».

8 червня стартап Albedo також представив новий веб-сайт.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України