Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія SpaceX може отримати ліцензію FAA на запуск системи Starship у жовтні

13 вересня виконуюча обов’язки голови Федеральної авіаційної адміністрації США (FAA) Поллі Троттенберг (Polly Trottenberg) заявила, що агентство може надати ліцензію на запуск ракети SpaceX Starship вже наступного місяця.

«Ми добре працюємо з ними і ведемо гарні дискусії. Команди працюють разом, і я думаю, що наступного місяця ми налаштовані оптимістично», — сказала П. Троттенберг.

Крім ліцензії FAA, SpaceX для запуску необхідно отримати окремий екологічний дозвіл від Служби охорони рибних ресурсів і дикої природи США. П. Троттенберг не сказала, скільки часу це потребуватиме.

Минулого тижня FAA завершила розслідування попереднього невдалого тестового запуску ракети Starship компанії SpaceX 20 квітня, заявивши, що компанія повинна вжити десятки коригувальних заходів.

Довідково: 5 вересня компанія SpaceX зібрала космічний корабель Starship, встановивши верхній ступінь Ship 25 (власне космічний корабель) на перший ступінь Booster 9 Super Heavy на випробувальному полігоні Starbase у Південному Техасі. Того ж дня голова компанії Ілон Маск заявив, що «Starship готовий до запуску, в очікуванні схвалення ліцензії FAA».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України