Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Blue Origin може запустити свій суборбітальний корабель New Shepard у жовтні

12 вересня інтернет-видання ArsTechnica повідомило, що за джерелами, знайомими з маніфестом Blue Origin, компанія готується знову запустити свою систему New Shepard.

Попередні плани компанії передбачають проведення тестового польоту у безпілотному режимі на початку жовтня. Якщо все піде добре, Blue Origin планує на середину лютого наступного року пілотовану місію, першу після успішного польоту 4 серпня 2022 року.

Рік тому, 12 вересня 2022 року у Західному Техасі спроба запуску системи New Shepard-23 закінчилася вибухом, який стався через 1 хвилину 4 секунди після запуску.

На борту капсули New Shepard не було людей, пасажирська капсула відштовхнулася від ракети за допомогою системи евакуації та безпечно приземлилася під парашутом у пустелі.

27 березня 2023 року Blue Origin надала оновлену інформацію про розслідування аварії, проведене за підтримки Федерального управління авіації США. Згідно з цим оновленням, експерти дослідили «гарячі смуги» на соплі ракетного двигуна та визначили, що двигун працював при вищих температурах, ніж було спроєктовано.

Компанія також повідомила: «Blue Origin впроваджує коригувальні дії, включаючи конструктивні зміни камери згоряння та робочих параметрів, які зменшили об’єм сопла двигуна та робочу температуру».

Тоді ж Blue Origin заявила, що має намір «незабаром» повернутися до запусків з місією без екіпажу, у якій будуть запущені 30 корисних навантажень, що були на кораблі NS-23. За майже півроку з тих пір офіційних оновлень не було.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України