13 липня компанія Rocket Lab USA, Inc. оголосила про підписання угоди з японською компанією Synspective, що спеціалізується на отриманні радіолокаційних зображень Землі, щодо запуску двох спеціальних місії РН Electron. З цими новими місіями загальна кількість запусків РН Electron на замовлення Synspective досягає шести.
Компанія Rocket Lab виконує замовлення Synspective на запуски з 2020 року, коли вона розгорнула перший супутник угруповання радарів із синтезованою апертурою (SAR), призначений для отримання зображень, що можуть виявляти міліметрові зміни на поверхні Землі з космосу. Починаючи з цієї першої місії, Rocket Lab є єдиним постачальником засобів запуску для угруповання супутників StriX компанії Synspective, успішно розгорнувши три супутники StriX у трьох запусках РН Electron. Включно з цими двома новими місіями, Rocket Lab планує запустити три місії для Synspective, починаючи з кінця 2023 року, зі стартового комплексу №1 у Новій Зеландії.
Найближча запланована місія компанії Rocket Lab —— Baby Come Back — запланована на 16 липня о 23:30 UTC, це 39-та місія РН Electron. Запуск відбудеться з майданчика B стартового комплексу № 1 у Новій Зеландії.
Ракета виведе на орбіту космічний апарат Telesat LEO 3, демонстратор технологій для майбутнього угруповання Lightspeed компанії Space Flight Laboratory (SFL), а також два супутника-кубсата компанії Spire і місію NASA Starling з чотирма кубсатами для тестування технологій для майбутніх «ройових» місій.
У місії Baby Come Back компанія спробує відновити перший ступінь ракети після його падіння в океан. Перший ступінь Electron опускатиметься під парашутом, після чого його підніме корабель. Ступінь містить деякі незначні зміни в конструкції, щоб забезпечити відновлення після контакту із океанською водою.