Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Rocket Lab планує здійснити два запуски супутників компанії BlackSky

Компанія Rocket Lab, запуски ракет якої з пускового комплексу у Новій Зеландії було призупинено у зв’язку з карантинними обмеженнями в країні через COVID-19, 11 жовтня оголосила, що запланувала у листопаді два спеціальних запуски своєї ракети Electron в інтересах компанії геопросторової розвідки BlackSky. Ці запуски були організовані компанією Spaceflight і кожен буде нести по два супутники BlackSky.

Двотижневе вікно запуску 22-ї місії Electron компанії Rocket Lab відкриється з 11 по 24 листопада 2021 року, тоді як 23-ю місію Electron планується запустити під час двотижневого вікна запуску, яке відкриється 27 листопада. Обидві місії планується запустити з пускового комплексу 1 компанії Rocket Lab у Новій Зеландії.

Згідно з угодою про декілька запусків, підписаною між Rocket Lab та Spaceflight Inc. у березні цього року, в інтересах BlackSky передбачається здійснити три запуски. Під час кожної з місій буде розгорнуто по два супутники Gen-2 у рамках розширення супутникового угруповання компанії BlackSky на низькій навколоземній орбіті. Для компанії BlackSky це перший випадок, коли вона доручила виведення на орбіту такої кількості супутників одному оператору запусків.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України