Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Planet придбає компанію VanderSat за $ 28 млн

10 листопада компанія Planet оголосила про укладання угоди на придбання голландської компанії VanderSat приблизно за $ 28 млн, з яких $ 10 млн готівкою та $ 18 млн у вигляді акцій класу A Planet Labs PBC.

Компанія VanderSat надає дані про стан земної поверхні, такі як вологість ґрунту та температура земної поверхні, шляхом поєднання загальнодоступних супутникових даних із запатентованими алгоритмами.

Компанія Planet заявила, що можливості VanderSat розширять її роботу на ринках сільського господарства та цивільного управління, і дозволять їй вийти на нові ринки, такі як страхування. Очікується, що операція з придбання завершиться наприкінці цього року.

Це стало четвертим придбанням для Planet, оскільки вона готується до публічної торгівлі акціями наприкінці цього року. В 2015 році компанія придбала німецьку компанію BlackBridge та її систему спостереження Землі RapidEye. Іншими придбаннями Planet були американські фірми. У 2017 році Planet придбала Terra Bella з її супутниками SkySat та у 2019 році – компанію Boundless Spatial, що спеціалізується на геопросторовому програмному забезпеченні.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України