Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ЄКА працює над захистом державних даних

Супутниковий зв’язок має вирішальне значення для урядової діяльності, починаючи від управління кризами і контролю кордонів до моніторингу виборів, а також для управління критичною інфраструктурою, як-то електростанціями.

11 листопада Європейське космічне агентство (ЄКА) повідомило, що допомагає розробити наскрізний захист урядових даних, якими обмінюються через комерційні супутники, із CYSEC, швейцарською компанією з кібербезпеки.

Існуючі комерційні мережі супутникового зв’язку обмінюються інформацією дешево та швидко, але підвищення рівня безпеки сповільнює швидкість обміну даними.

ЄКА співпрацює з CYSEC, щоб забезпечити надійність протоколу обміну криптографічними ключами, який буде використовуватися в комерційних супутникових каналах зв’язку.

Ця робота спрямована на те, щоб урядові структури могли закуповувати комерційні послуги супутникового зв’язку з найвищим рівнем безпеки, не знижуючи продуктивність.

Керівник відділу космічної діяльності CYSEC Матьє Байлі (Mathieu Bailly) сказав: «Безпека даних є викликом нашого століття, а державні дані, безумовно, є одними з найбільш чутливих. Наша мета — впровадити технологію безпеки даних CYSEC по обидва боки комерційного супутникового каналу, щоб забезпечити наскрізний захист».

Директор з телекомунікацій ЄКА Елоді Віау (Elodie Viau) відмітив: «Кібербезпека є дуже важливою темою в ЄКА, не тільки для наших місій, але й щодо всіх послуг, які використовують супутниковий зв’язок. Потреба в обміні державними даними через супутники зростає, і діяльність, яку очолює CYSEC, продемонструє, що можна поєднати наскрізну безпеку з усіма перевагами комерційного зв’язку».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України