Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Intelsat продовжить термін служби супутника за допомогою нового Mission Extension Pod

Компанія Intelsat, міжнародний постачальник супутникових послуг, 13 квітня об’явила про замовлення у компанії SpaceLogistics, дочірньої компанії корпорації Northrop Grumman, систему Mission Extension Pod (MEP), яка забезпечить технічне обслуговування та продовження терміну експлуатації одного з супутників Intelsat.

Апарат MEP компанії SpaceLogistics є додатковим підтримуючим двигуном, який встановлюється на супутник Intelsat, що працює на геостаціонарній орбіті, за допомогою роботизованого транспортного засобу (mission robotic vehicle, MRV) компанії SpaceLogistics. Ця операція має на меті забезпечити безперервність роботи супутника протягом щонайменше шести років, починаючи з 2026 року. Intelsat не визначила, який супутник буде обслуговуватися. Апарати MEP і MRV пройшли критичні оцінки конструкції, перебувають на стадії складання і тестування та готуються до запуску.

«Компанія Intelsat прагне безпечно та довгостроково працювати у космосі, — сказав Бруно Фромонт, головний технічний директор Intelsat. — Компанія успішно очолила галузь чотири роки тому, здійснивши перше обслуговування супутників на орбіті у співпраці з Northrop Grumman. Новий MEP також забезпечить виконання місії Intelsat щодо надання найнадійніших послуг нашим клієнтам».

Ця недавня покупка продовжує програму Intelsat щодо забезпечення космічної стійкості, яка була розпочата в 2020 році, коли «апарат продовження місії» (Mission Extension Vehicle, MEV-1) компанії SpaceLogistics здійснив першу в історії орбітальну стиковку комерційного космічного апарата з супутником Intelsat 901 (IS-901), продовживши термін його служби на п’ять років. У 2021 році другий «апарат продовження місії», MEV-2, почав надавати аналогічні послуги продовження терміну служби супутника Intelsat 10-02.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України